Tachyón - neohraničená energie Tachyón – neohraničená energie

Autor: Christian Opitz

Popis: Tachyónová energia je kozmická praenergia, z ktorej pochádza vesmír. Bola popísaná už v starých spirituálnych rituáloch, ale znovuobjavená až v 20. storočí. Existuje v častici nazvanej tachyón, ktorá sa pohybuje s nadsveteľnou rýchlosťou. Objav a využitie tejto energie začína nachádzať úžasné uplatnenie v snahe ľudstva dosiahnuť fyzické i duševné zdravie a harmóniu s prírodou.

K dispozícii na tejto stránke


 

energie tachyonu kniha Energie Tachyonu

Autori: David Wagner, Dr. Gabriel Cousens

Popis: Hypotéza amerického inženýra vychází z poznatků o mikrostruktuře každého biosystému složeného z molekulárních částeček, které jsou centry energie. Její rovnovážné proudění je základem fungování každého takového organismu, a právě o to tu jde.

 

K dispozícii na tejto stránke


 

tachyon-klic-ke-zdravi Tachyon – klíč ke zdraví

Autor: Dr. Andreas Jell

Popis: Súhrnná príručka o tachyonoch, možnostiach používania tachyonizovaných produktov a liečenia tachyonovou energiou.

 

 

Ďalšie knihy možno zakúpiť na:

Webové stránky:

Stránky v českom jazyku:

  • www.planet-tachyon.com – oficiálna webová stránka spoločnosti Advanced Tachyon Technologies. Nájdete tu aj v českom jazyku podrobné informácie o všetkom, čo súvisí s tachyonovou energiou, videá, dôkazy a samotný E-shop, cez ktorý sa objednávajú produkty.
  • http://www.tachyongate.com/cs/index.html – česká stránka s množstvom informácií o tachyonových produktoch, terapeutoch v Českej a Slovenskej republike, videá a ďalšie zaujímavé informácie. Stránka je v súčasnosti neaktuálna, čo sa cien a produktov týka.
  • http://www.tachyontachyon.estranky.cz/clanky/informace-ciste-jako-__kristal__.html – ďalšia česká stránka venujúca sa informáciam o pôsobení tachyonovej energie. Stránka je staršieho dáta a nedisponuje úplne aktuálnymi informáciami o súčasných produktoch.
  • http://www.psycholog-psu.com/tachyony.html – stránka spájajúca liečenia tachyonovou energiou s liečením zvierat.

Stránky v anglickom jazyku:

 

 

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *