TACHYONIZÁCIA A OBJAV TACHYONOVEJ ENERGIE

V dnešnej dobe je už všeobene známe, že všetky formy predstavujú určitý druh vibrácie a sú v neustálom pohybe. Vieme aj to, že všetky navzájom na seba vplývajú. Pomyslime iba na to ako sa nám rozbúši srdce v blízkosti milovanej osoby. Niekoľko rokov dozadu dokonca skupina vedcov u Inštitútu bioinformácií objavila, že živé organizmy emitujú energetické vibrácie o frekvencii medzi 300-2000 nanometrov. [1] Čim ďalej tím viac sa vynárajú dôkazy o tom, že sme súčasťou energetických polí, ktoré sa seba vzájomne reagujú a dokonca sa nám už dnes darí tieto energie aj pomocou prístrojov merať. Bolo by možné uvádzať nespočet dôkazov o existencii polí, ktoré nás obklopujú a potvrdzuju integrálnu prepojenosť systémov. Narážam tu najmä na holistický prístup k medicíne, ktorý si začína pomaly osvojovať už aj klasická medicína. Už aj môj otec (lekár v Bratislave) odporúča pacientom, ktorí horekujú nad lokálnymi bolesťami aby sa venovali aj celkovému životnému štýlu a nehltali jednu pilulku po druhej.

Každá prírodná forma má svoj určitý potenciál.

Každá prírodná forma má svoj určitý potenciál. Predstavme si, že by sme teraz ten potenciál dokázali znásobiť a to rovno na 1 580 000%! [2] To robí proces Tachyonizácie s prírodnými materiálmi, pomocou zmeny štruktúry na sub-molekulárnej úrovni. Tachyonizácia trvá 14 dní, po ktorých sa z predmetu stáva permanentný vysielač tachyonovej energie v určitom dosahu. Tachonizované kremíkové disky vyžarujú zhustenú tachyonovú energiu zhruba do diaľky 2m. Nie všetky materiály sú však vhodné na tachyonizáciu. Musí sa jednať iba o prírodné produkty. Ak sa vám niekto bude snažiť predať plastový tachyonový náramok, budete vedieť o čo ide 🙂

Tachyonoizované materiály si svoj potenciál už nechávajú navždy, takže sa nemusíte báť o expiráciu. Rovnako ako rádio bude stále príjmať zvuk bez toho aby ste ho každý rok museli meniť, aj tachyonové produkty sú permanentnými anténami.

 Video o procese Tachyonizácie od Davida Wagnera:

 

Používanie TachyonizovanýchTM produktov môže:

  • vyvolať prirodzenú detoxifikáciu organizmu
  • zvýšiť úroveň fyzickej energie a vnímavosti
  • zlepšiť vstrebávanie a metabolizmus minerálov a výživných látok
  • má pozitívny účinok na činnosť centrálneho nerového systému a funkcií mozgu
  • môže vzbudiť pocit väčšej energie organizmu

TACHYONOVÁ KOMORA

Proces Tachyonizácie je oficiálne patentovaný. David Wagner je jediný človek, ktorý rozumie a pozná tajomstvo tohoto procesu a preto si ho aj prísne stráži, podobne ako Coca-Cola. Samozrejme tachyonizácia sa nestretla vždy s nadšením a našli sa aj ľudia, pre ktorých predstavovala hrozbu. Osobne spomínal, že bol aj terčom viacerých útokov a preto sa rozhodol poistiť si toto tajomstvo tak, aby vždy bolo dostupné celému ľudstvu. V počiatkoch výskumu sa, ako to býva zvykom ani jemu nepodarilo na prvýkrát uspieť. Po viacerých nezdarených pokusoch sa mu podarilo nájisť spôsob ako v priebehu 14 dní premeniť základnú štruktúru prírodných látok na antény tachyonovej energie v tachyonovej komore. Úmyselne spomínam prírodné materiály, pretože iba tie sú schopné sa tranformovať na vodiče tachyonovej energie. Pri umelých látkach to možné nie je. Preto si treba dávať aj pozor, aké druhy produktov niektorí predajcovia ponúkajú pod značkou Tachyon.

Hoci je proces tachyonizácie tajomstvom, je možné si priblížiť aspoň, čo tachyinozácia nie je. Proces nie je postavený na báze frekvencie, rotácie ani prenosu. Nepoužíva zvuk, vákuum, modlitbu, fotony, krištále, orgonovú energiu, magnety ani SE5. Ako už bolo spomenuté Tachyonizácia vytvára harmonické štruktúry od fyzickej po jemnohmotnú úroveň.

Zdroje:

[1] Barbara Ann Brennan, Ruce Světla. Léčení a lidské energetické pole. Pragma.

[2]  http://tachyon-ostrava.webnode.cz/news/dalsi-vysvetleni-procesu-tachyonizacetm/

[3] David Wagner

1 odpovedať

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *