TACHYONIZOVANÉ TLC BARS DELUXE KRYŠTÁLY LESKLÉ 2KS

Tachyonizované TLC Bars Deluxe kryštály lesklé 2 ks – Jedná sa o najdostupnejšie profesionálne kryštály TLC. Doteraz boli tieto kryštály TLC k dispozícii iba liečiteľom a praktickým lekárom na vysokej úrovni. Teraz môžete zažiť ich zázračnú moc aj vy! Tento tachyónový produkt je štandardom už 20 rokov. Tento mimoriadny nástroj sa stal voľbou medzi tisíckami lekárov z celého sveta.

Tachyonizované TLC Bars Deluxe kryštály lesklé 2 ks – Jedná sa o najdostupnejšie profesionálne kamene TLC. Doteraz boli tieto kryštály TLC bars k dispozícii iba liečiteľom a praktickým lekárom na vysokej úrovni. Teraz môžete zažiť ich zázračnú moc aj vy! Tento tachyónový produkt je štandardom už 20 rokov. Tento mimoriadny nástroj sa stal voľbou medzi tisíckami lekárov z celého sveta.

Pomocou priamej aplikácie transformujú nedostatočné oblasti tela na živý a prepojený energetický systém. Ak sa použijú na vyčistenie a opätovné pripojenie celej bytosti k energetickému kontinuu, výsledkom je božsky vyvážené a integrované telo.

Rovnako ako Vogel Wand sú Tachyonizované  TLC Bar najsilnejším kryštálom na planéte a rýchlo zistíte, že Tachyonizovaný TLC kryštál je odpoveďou na zázračné samoliečenie.

tachyon

Od roku 1990 sa kurz Tachyon Holistic Wellness vyučuje v 14 jazykoch po celom svete. Výsledkom sú tisíce a tisíce zdravotníckych pracovníkov, ktorí liečia klientov pomocou tachyonizovaných nástrojov. Pre absolventov wholistických wellness kurzov sú fakty jasné: Tachyon funguje! Tachyon mení životy! Tachyon je zdrojom všetkých frekvencií a poskytuje najväčšie možné liečenie bez šance na nadmerné alebo nadmerné použitie nástrojov vytvorených na smerovanie jeho sily.

Veľkosť a vlastnosti TLC:

  • Veľkosť cca. : 7,5 cm x 3,5 cm x 3,5 cm.
  • Každý pár je vyrobený ručne, takže rozmery sa môžu mierne líšiť.
  • Balenie obsahuje 2 ks

Kontraindikácie:

Žiadne.