Holistický balančný systém

tachyon system

Podľa rozpracovanej tachyonovej teórie a na základe výskumov Dr. Gabriela Cousensa sú to práve SOEP-y (subtilné organizujúce energetické pole), ktoré sú zodpovedné za transformáciu tachyonovej energie do príslušnej podoby a frekvencie potrebnej pre danú formu. SOEP-y by sme mohli nazvať aj jemnohmotné obaly, ktoré sú navzájom v interakcii s prostredím a sebou navzájom. Pre lepšie pochopenie fungovania jemnohmotných energií sa osobne prikláňam k modelu Barbary Ann Brennanovej, ktorá uvádza 7 základných aurických obalov vzájomne poprepájaných so systémom čakier. Považujem túto teóriu za ucelenejšiu a podrobnejšie rozpracovanú (viac v knihách … ) a rovnako je viac rozšírená v komunite liečiteľov.

Odborníci na tachyonovú energiu sa rovnako zhodujú v tom, že fyzická príčina nemocí je výsledkom zablokovania toku energie na jemnejších úrovniach. Je to teda skôr reakcia a preto aj terapeuti podporujú hľadanie príčiny nemoci aj na mentálnej a duchovnej úrovni. Odpovedá to holografickému chápaniu nášho života. Znamená to, že ak začneme pátrať po príčine fyzického ochorenia, zistíme, že  súvisí s viacerými oblasťami v našom živote.

Preklad nemoci

Pozrime sa na praktický príklad: Ak má človek problémy so slinivkou brušnou/podžalúdkovou žlazou (pankreas), napr. zápal (pankreatitida), nemôže si plniť svoju základnú funkciu – produkcia tráviacich enzýmov a regulácia cukru v krvy. Pankreas symbolizuje sladkosť a lásku s ktorou pristupujeme k životu. Problém sa odrazí vo vzťahoch, k partnerovi, rodine, práci a pod. Z pohľadu aurického pola sa sladkosť prejavuje na prvej úrovni ako chuť, na druhej ako sladkosť k sebe samému, na tretej v sladkosti myšlienok, na štvrtej v sladkosti z partnerského vzťahu atď. Každý z aurických obalov má svoju úlohu a zodpovedá určitej úrovni života. Umelcom v „preklade“ fyzických onemocnení je M. Hrabica, ktorý v oslabení funkcie pankreasu vidí nedostatok dávanej a príjmanej lásky a spokojnosť. Ak má človek málo tráviacich enzýmov, nedokáže vidieť to pekné v ľudoch a chýba mu radosť z každého dňa. Odporúča pozrieť sa na svet „sladšími“ očami a vidieť lásku, prichádzajúcu od ľudí okolo nás. Louise L. Hayová, uznávaná liečiteľka, rovnako píše v spojitosti s problémami s panreasom o odmietaní, zlobe a frustrácii z pocitu, že život stratil sladkosť. Pozitívnou afirmáciu pre ňu je opakovať si, že sa mám rád a som so sebou spokojný. Iba ja si môžem osladiť život a naplniť ho radsťou.  Viacero autorov nezávisle od seba popisujú spojitosti medzi fyzickým problémom (bolesť v tele, vyčerpanosť, nepohodlie) a ostatnými úrovňami bytia. Holografický pohľad ukazuje, že k úplnému uzdraveniu je potrebné sa venovať všetkým týmto aspektom, pretoťe ak niečo nesedí na jednej úrovni zákonite sa to prejaví aj na ostatných.

Zodpovednosť za zdravie

Človek sa potrebuje do tohto procesu aktívne zapojiť a prebrať plnú zodpovednosť za svoje zdravie. Uvedomiť si svoj podiel práce na uzdravení a nenechávať všetku zodpovednosť len na lekárovi a pritom sa snažiť zažehnať niečo čo sa pestovalo dlhé roky niekoľkými pilulkami za jeden víkend. Človek sa dnes potrebuje stať bádateľom svojho života. V tomto procese si môže začať zo začiatku klásť otázky typu „Kde presne citím bolesť?“, „Ako dlho to celé trvá?“, Čo som s tým doteraz urobil?“ „ Odkiaľ to prichádza?“ Čo sa mám naučiť?“ a pokračovať ďalej a prebádať všetky oblasti svojho života. Tieto odpoveďe vás majú priviesť k sebe samému a môžete byť niekedy samy prekvapení tým, čo objavíte vo svojich životoch. Prvým krokom k zmene je uvedomenie si problému.

„Podstata objavovania nespočíva iba v tom, že nájdeme nové územia, ale v tom, že začneme vidieť novými očami“ Marcel Proust

Zdroje:

[1] Miroslav Hrabica, Co nám tělo říká  aneb Po stopách nemocí, 2007, ISBN 8090232273

[2] Dr. Andreas Jell, Tachyon, klíč ke zdraví. Souhrnná příručka o tachyonech, možnostech používaní tachyonizovaných produktu a léčení tachyonovou energií. 2005

[3] Barbara Ann Brennan, Ruce Světla. Léčení a lidské energetické pole. Pragma.

[4] Louise L. Hay, Miluj svuj život. Pragma, 2007

 

13 komentárov
 1. נערות ליווי בחיפה hovorí:

  May I simply just say what a comfort to uncover an individual who actually knows what they are talking about on the web. You definitely know how to bring a problem to light and make it important. More people need to look at this and understand this side of the story. I was surprised that you arent more popular because you most certainly have the gift.

  Odpovedať
 2. https://palestinecurrency.com hovorí:

  Next time I read a blog, Hopefully it wont disappoint me as much as this one. I mean, Yes, it was my choice to read through, nonetheless I truly believed you would have something interesting to talk about. All I hear is a bunch of moaning about something you could fix if you were not too busy searching for attention.

  Odpovedať
 3. iseker.com hovorí:

  A motivating discussion is worth comment. I think that you should write more about this subject, it might not be a taboo matter but generally people do not speak about such topics. To the next! Many thanks!!

  Odpovedať
 4. Quotes on Copiers hovorí:

  About Network Digital Office Systems Inc.
  Founded in 1997, Network Digital Office Systems Inc.
  set out to change the way businesses lease, rent, and purchase their office equipment.
  With a 25-year track record of exceptional service, Network Digital’s management has over 40+ years
  in the industry. Whether you have a home office,
  small business, or large corporation, we
  have the skills and service you can depend on.

  Odpovedať
 5. https://nataliejacksonx.com/region/Discreet-apartments-in-Ramat-Gan.php hovorí:

  Hence, you may strengthen your baby’s pors and skin annd increase its tolerability, because the Sebamed therapeutic massage
  oil accommodates Vitamin F (a soya oil compound). You have
  to be acquired oof tthe stress factors of the
  physique and the correct technique of rubbing that can hdal your mind andd soul as effectively.
  It iis a multipurpose oil, as it’s used for hair,
  pores and skin and cooking as effectively.
  Forr example, we might have a sprained ankle that has not healed effectively.
  There are a number of moisturizing lotions and massaging oils obtainable in thee market but
  those products will not be natural and might be expensive. But glorious
  for the body massaging. After whicxh theres rolfing which is a mode of deep
  tissue therapejtic massage that makes an attempt
  to reorganize conneective tissues within the physique. It then prevents
  achhe alerts to travel from thee ailing body part to the mind and relaxes the muscles to
  supply extreme relief.

  Have a look at my homepage :: https://nataliejacksonx.com/region/Discreet-apartments-in-Ramat-Gan.php

  Odpovedať

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *