Čo vieme o tachyonovej energii a tachyonových produktoch #3

Tachyonová energia – nová paradigma všeobecného zdravia:

Celkové zdravie, harmónia a liečenie tela, emócií, duševných a duchovných úrovní – to všetko je založené na zdroji energie, ktorý je pre našu existenciu nevyhnutný. Preto liečenie na ktorejkoľvek úrovni prudko závisí na napojení sa na prvotnéú energiu, ktorá je zdrojom existencie. Počnúc udržiavaním a omlazováním tela až po najhlbšie úrovne celkovej liečby, to všetko závisí na našej schopnosti napojiť sa na energetický zdroj, ktorý nabíja energiou a vytvára formy hmotnej existencie, tak ako ju poznáme.
Aby sme dokázali oceniť a skutočne pochopiť princípy liečenia tachyonom, pomôže nám krátko pozrieť sa na teóriu vibračného liečenia celej medicíny. Vibračný prístup zahŕňa také terapie, ako sú orgónová terapia, terapia magnetickým poľom, radionika, biorezonančná terapia, fotónová energia, homeopatia, liečebná práca s posvätnou geometriou, terapia s kryštálmi a farebná terapia, Bachova kvetová terapia, elixíry z drahokamov, zvuková terapia, využívanie protichodných elektrických cievok, práca s negatívnymi iónmi alebo neutrínami, kvarkami alebo inými časticami a mnohými ďalšími frekvenciami, ktoré sú ešte komplikovanejšie vďaka individualizovaným frekvenciám a pravotočivým alebo ľavotočivým, pozitívnym, negatívnym alebo neutrálnym rotáciám.
Všetky tieto metódy sa zakladajú na jednom spoločnom princípe. V energetickom kontinue našich subtílnych tiel sa môžu na akejkoľvek frekvenčnej úrovni prejaviť blokády. Tieto blokády potom spôsobujú zdravotné problémy. Ak sa energie s určitými frekvenciami správne použijú, môže to mať za následok vynikajúce výsledky, za predpokladu, že človek vie aké frekvencie použiť a na akú dlhú dobu.

Všetky tieto metódy však majú tri významné nevýhody, ktorým sa nedá zabrániť:

1. Pôsobenie energiou s určitými frekvenciami tak, ako sú využívané vo vibračnej medicíne, je obmedzené pásmovým rozpätím týchto frekvencií. Napríklad fotónová energia býva popisovaná ako balíčky svetelnej energie. Vedci tento koncept používajú, aby sa odvolali na aspekt svetelných častíc.
Fotóny bývajú vždy pridružené k elektromagnetickému vlneniu určitej frekvencie. Táto frekvencia sa nachádza v pásme medzi 4-65 mikrometrov. V súčasnosti napríklad existuje nástroj pracujúci s frekvenčnou energiou, ktorý vyžaruje z infračerveného spektra fotónovú energiu iba s vlnovou dĺžkou medzi 4-16 mikrometrov. Je to malá elektromagnetická vlna z vybraná z celkovej frekvenčnej dispozície fotónovej energie. Táto malá šírka frekvenčného pásma zodpovedá frekvencii v energetickom tele. Keby existovala blokáda v tejto úzkej frekvenčnej oblasti, objavil by sa nedostatok energie medzi blokovanou úrovňou a fyzickým telom. Čo ak sa však blokády nachádzajú medzi 18. a 35. mikrometrom? Potom by použitie tejto frekvencie fotónovej energie mohlo mať nepriamy vplyv, ale určite by systém tejto blokády nezbavilo ani by nedokázalo systém opätovne integrovať do energetického kontinua. Tu vidíme, že jeden z najväčších nedostatkov energetickej medicíny spočíva v tom, že aby bolo možné použiť správnu frekvenciu pre liečenie, je potreba presne vedieť, v akom vibračnom pásme sa blokáda nachádza.

2. Všetky jemnohmotné terapeutické metódy s výnimkou tachyonu pracujú iba s jednou frekvenciou alebo jedným pásmom frekvencií, oddeleným od celého frekvenčného spektra. Možnosť obsiahnuť celé frekvenčné spektrum a všetky informácie potrebné na očistenie celého systému a znovu nastoliť úplnú funkčnosť nášho energetického kontinua prostredníctvom jednej frekvencie sa veľmi zriedka darí, pretože väčšina ľudí môže mať početné blokády v rôznych frekvenčných pásmach.

3. Energie pri určitých frekvenciách môžu mať okrem toho tiež škodlivý vplyv a to z dvoch hlavných dôvodov: a) nadbytok akejkoľvek frekvencie môže byť potenciálne rovnako škodlivý ako nedostatok energie, b) pretože frekvencia nemá inteligenciu, je rozhodnutie o trvaní jej aplikácie a tiež o druhu frekvencie závislé na múdrosti, porozumení a vzdelaní toho, kto ju používa. Pre vysvetlenie postačí jednoduchý príklad. Slnko je nádherným zdrojom fotónovej energie. Pre zdravie je optimálnych okolo 20-30 minút denne. Ak sa však tomu istému zdroju fotónovej energie vystavíte na štyri alebo päť hodín, zoškvarí vás do chrumkava. Dôvodom je, že táto fotónová energia, rovnako ako všetky frekvencie, nemá inteligenciu a nevie, kedy má začať a kedy prestať. Rozhodnutie, kedy sa vzdialiť z dosahu slnka, zostáva na samotnom človeku. Ďalším príkladom je nadmerné užívanie magnetickej energie.
Je napríklad známe, že magnety o určitej frekvencii pracujú so severným a južným pólom, o ktorých napríklad vieme, že majú opačné vplyvy. Južný pól aktivizuje. Keď je ale používaný príliš dlho, môže v systéme dôjsť k hyperaktivite a môže byť príčinou problémov. Napríklad Dr. Cousens, autor kníh Celostní výživa a její duchovní rozměr (Spiritual Nutrition and the Rainbow Diet), Sevenfold Peace (Sedemnásobný kľud) a Conscious Eating (Vedomé stravovanie) a riaditeľ strediska Tree of Life Rejuvenation Center v Arizone prostredníctvom klinického výskumu demonštroval, že u niektorých ľudí, ktorí používali matrac s magnetickým poľom, sa zvýšil krvný tlak. Keď im bolo povedané, aby matrac prestali používať, vysoký tlak našťastie zase zmizol. Môže sa to stať preto, že magnety pôsobia v určitej frekvencii, ale nedisponujú vlastnou inteligenciou a teda nevedia kedy majú prestať.

 

Zdroje

[1] Dr. Andreas Jell, Tachyon, klíč ke zdraví. Souhrnná příručka o tachyonech, možnostech používaní tachyonizovaných produktu a léčení tachyonovou energií. 2005

[2] David Wagner, Gabriel Cousens, Energie tachyonu, Pragma, 2001, ISBN 80-7205-825-8

2 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *