TACHYONIZOVANÝ 5G PRÍVESOK TACHYON PENDANT SO ZLATÝM PRSTEŇOM

Tachyonizovaný 5G Prívesok Tachyon Pendant so zlatým prsteňom – je učinný, kompaktný a štýlový zosilňovač imunitného systému, EMF, 5G a osobný ochranný prostriedok proti žiareniu. Tachyonový prívesok 5G Orb je plný drobných tachyonizovaných guľôčok, ktoré sa odrážajú od seba a vytvárajú silné pole Neo Field, ktoré vás chráni pred elektromagnetickými poľami a žiarením mobilného telefónu. Je to tiež perfektná voľba pre tých, ktorí chcú štýlové elektrické náradie 5G. Noste tento energetický šperk Tachyon, aby ste zvýšili svoju energiu.

Tachyonizovaný 5G Prívesok Tachyon Pendant so zlatým prsteňom – je učinný šperk, kompaktný a štýlový zosilňovač imunitného systému, EMF, 5G a osobný ochranný prostriedok proti žiareniu. Tachyonový prívesok 5G Orb je plný drobných tachyonizovaných guľôčok, ktoré sa odrážajú od seba a vytvárajú silné pole Neo Field, ktoré vás chráni pred elektromagnetickými poľami a žiarením mobilného telefónu. Je to tiež perfektná voľba pre tých, ktorí chcú štýlové elektrické náradie 5G. Noste tento energetický šperk Tachyon, aby ste zvýšili svoju energiu.

Toto je pravý prívesok Ultra. Jednoducho prívesok noste každý deň, aby ste zostali chránení a nabití energiou.

Toto je jeden z mála nástrojov na svete navrhnutý tak, aby nielen zvýšil vašu vitalitu, ale pomohol vášmu systému stať sa supravodičom. Je to nevyhnutné na prežitie vo svete 5G frekvencie. V prípadoch, keď ste v rovnováhe z dôvodu choroby alebo zranenia, pomáha energia tachyonizovaných guľôčok stabilizovať nerovnováhu poskytovaním potrebnej energie na zlepšenie života podľa potreby.

* Fráza vytlačená na krúžku (prsteni) sa môže líšiť od textu na obrázku

Použitie:
Ideálne na zvýšenie funkcie imunitného systému a na výber sily 5G na prežitie vo svete 5G.

Štúdie ukazujú, že Tachyonizované produkty neutralizujú negatívne vplyvy extrémne nízkych frekvencií a zároveň zlepšujú biologické funkcie. 

tachyon

Prívesok je vyrobený z hypoalergénnej nehrdzavejúcej ocele, aby vydržal celý život.

  • Dĺžka prívesku: cca. 23 mm x 15 mm
  • Šírka: 10 mm (1 cm)
  • Hmotnosť : 17 gramov bez retiazky.
  • Súčasťou každého prívesku 5G Pendant je bezplatná retiazka, ktorá nie je tachyonizovaná a neexistuje na ňu záruka. Prívesok si môžete zavesiť na akúkoľvek inú šnúrku, či retiazku podľa uváženia.

* Fráza vytlačená na krúžku (prsteni) sa môže líšiť od textu na obrázku

Kontraindikácie: Žiadne

Starostlivosť:

Zabráňte kontaktu s vodou!