TACHYONIZOVANÝ JEDNOSTRANNÝ SILICA DISK 7,5 CM

Tachyonizovaný Silica disk môžeš využiť mnohými spôsobmi. K najbežnejším patrí ochrana pred elektromagnetickým poľom (EMP), zvýšenie energetickej hodnoty jedla, nápojov a pre lepší spánok. Je vhodný tiež pre regeneráciu tela.

Energia, ktorá prúdi z Tachyonizovaného Silica disku by sa dala prirovnať k paprsku, ktorý vychádza zo svietidla. Vďaka obrovskému 4,5 m dlhému energetickému poľu o priemere 7,5 cm zistíš, že tieto disky sú silnou tachyónovou anténou. Tieto disky majú široké možnosti použitia, nedoporúča sa však používať ich na holé telo (skôr pripevnené na oblečenie).

Tachyonizované Silica disky sú smerované rovnako ako tachyonizované bunky. Strana, z ktorej prúdi energia je označená slovami: „ENERGY FLOWS OUT THIS SIDE“ (energia prúdi z tejto strany). Tachyonizované Silica disky sú zložené zo špeciálneho dioxidu kremíka (boli vedecky vyvíjané pre priemysel špičkových technológií). Tieto disky s priemerom 7,5 cm vytvárajú energetické pole v diaľke 4,5 m.

Štúdie ukazujú, že Tachyonizované Silica disky umiestnené doma na ističoch alebo v práci, neutralizujú negatívne vplyvy extrémne nízkych frekvencií a zároveň zlepšujú biologické funkcie. Tieto prevratné štúdie taktiež jasne ukazujú, že keď sú elektrické obvody Tvojho domova chránené Tachyonizovanými Silica diskami, jedlo pripravované na elektrických spotrebičoch má väčšiu životnú energiu.

tachyon

Možnosti použitia Tachyonizovaného Silica disku:
Tachyonizované Silica disky boli vyvinuté pre mnohostranné použitie. Pripevni ich na elektrické ističe, počítače, chladničky, televízory, notebooky. Pomocou Silica diskov môžeš nabíjať vodu, bylinky, potravinové doplnky, ovocie, zeleninu a obilniny. Zvýšiš tak energetický potenciál potravín. Môžeš ich dokonca použiť i v záhrade pre zdravšie rastlinky a vyššiu úrodnosť. Mnoho ľudí Silica disky používa pre kľudnejší spánok a vyššiu intenzitu snenia.

Ako používať na elektrické ističe:
1. Otvor rozvádzač.
2. Na vnútornú stranu dverí rozvodovej skrine prilep pomocou lepiacej pásky Tachyonizovaný Silica disk.
3. Aby bola zaistená dostatočná ochrana, je nutné, aby Tachyonizovaný Silica disk pokrýval minimálne 80% plochy elektrických ističov.

Ako používať na počítače:
Doporučujeme Ti pripevniť Tachyonizovaný Silica disk na monitor počítača, aj keď máš tieto disky na skrinke s ističmi. Jednoducho prilep Silica disk na zadnú stranu monitora.

Ako používať v chladničke:
Prilep Tachyonizovaný Silica disk (alebo disky) na dno chladničky. Tým dosiahneš, že všetky potraviny v chladničke, ktoré sú nad diskom, budú energeticky nabité.

Ako používať pri pitnej vode:
Umiestni nádobu so 4 l pitnej vody (môže byť kľudne aj viac alebo menej vody:)) na Tachyonizovaný Silica disk a asi za 5 hodín bude jej energetický potenciál nabitý na maximum. Takto upravená voda je vhodná k pitiu alebo zalievaniu kvetín.

Ako používať pre kvalitnejší spánok:
Nalep Tachyonizovaný Silica disk na stenu alebo na čelo Tvojej postele ( u hlavy). Najlepšie umiestnenie je 15 cm nad alebo pod úrovňou hlavy, aby energia prúdila cez Tvoje energetické pole a nie cez fyzické telo. Existujú záznamy o tom, že s použitím týchto diskov si je možné lepšie zapamätať sny po prebudení sa zo spánku.

Ako používať v záhrade:
Vyskúšaj Tachyonizovaný Silica disk vo svojej záhrade. Daj disk do pôdy na začiatok záhonu (riadku). Pôda tak bude energetizovaná, bude produkovať silnejšie a zdravšie rastliny, zvýši sa úroda zeleniny a kvetín.

Ako používať na regeneráciu tela:
Pre nosenie na tele je vhodné disk prilepiť papierovou páskou k oblečeniu, napr. k tielku.

Kontraindikácie:
Žiadne

Veľkosti:
Tachyonizované Silica disky sú k dispozícii vo veľkostiach s priemerom7,5 a 10 cm alebo 15 cm, balené jednotlivo alebo po 3 ks.

Upozornenie:
Samotné Tachyonizované Silica disky sú veľmi tenké a je možné ich ľahko zlomiť. Z tohto dôvodu sú zalaminované. Laminovanie disky zosiluje a v prípade rozbitia udrží úlomky pohromade. I keď sa Tachyonizovaný Silica disk rozbije, zostáva plne funkčný. Je preto veľmi dôležité, aby si Tachyonizovaný Silica disk nechal zalaminovaný.