TACHYONIZOVANÝ OS-H20 IMMUNE SYSTEM NA IMUNITU S ECHINACEOU

Tachyonizovaný OS-H20 Immune System na imunitu s Echinaceou – Echinacea je adaptogénny stimulant pre imunitný systém, ktorý ovplyvňuje rôzne vírusové a bakteriálne stavy. Používa sa ako prvá obranná línia pri odolávaní chorobám posilňovaním a potenciovaním imunitného systému. Byliny v tejto zlúčenine zahŕňajú vlastnosti, ktoré sú podobné kortizónu, produkujú protinádorovú aktivitu a zvyšujú produkciu a aktivitu rôznych zložiek imunitného systému.

Tachyonizovaný OS-H20 Immune System kvapky na imunitu s Echinaceou – Echinacea je adaptogénny stimulant pre imunitný systém, ktorý ovplyvňuje rôzne vírusové a bakteriálne stavy. Používa sa ako prvá obranná línia pri odolávaní chorobám posilňovaním a potenciovaním imunitného systému. Byliny v tejto zlúčenine zahŕňajú vlastnosti, ktoré sú podobné kortizónu, produkujú protinádorovú aktivitu a zvyšujú produkciu a aktivitu rôznych zložiek imunitného systému.

MOŽNÉ VYUŽITIE TACHYON KVAPIEK:
Navrhované v každom prípade slabého alebo narušeného imunitného systému. Obzvlášť užitočné pre jedincov s nízkou odolnosťou voči vírusovým a bakteriálnym infekciám a pre tých, ktorí sa pomaly liečia. Špeciálne indikované ako imunitná podporná terapia pri liečbe alergií, infekcií plesňovej, vírusovej alebo bakteriálnej povahy a chronických chorôb, ako je rakovina a AIDS.

  • Akútny stav: 15 až 20 kvapiek vo vode, dvakrát až päťkrát denne, kým sa nerovnováha nevyrieši
  • Chronický stav: 10 až 20 kvapiek vo vode, dvakrát až trikrát denne. Pokračujte v liečbe šesť dní v týždni šesť týždňov. Dajte si prestávku na jeden týždeň a potom cyklus opakujte.

V závislosti od stavu môže byť použitie tohto prípravku potrebné jeden až šesť mesiacov.

Zmes tekutých extraktov Tachyonizovaný Immune System obsahuje:

25% + koreň Echinacea (Echinacea purpurea)
25% – koreň Astragalus (Astragalus membranaceus)
20% – huba Reishi (Ganoderma lucidum)
20% – bobule Schisandra (Schisandra chinensis)
10% – Pichľavý jaseňový kôrový (Xanthoxylum clava-herculis)

+ Čerstvé – sušené
(Obsahuje obilný alkohol (51 – 57%) a destilovanú vodu)

Kontraindikácie a upozornenia:
Nenahrádzajte týmto prípravkom kvalifikovanú zdravotnú starostlivosť. AIDS, rakovina alebo akékoľvek stavy spojené s vysokou alebo pretrvávajúcou horúčkou alebo bolesťami si vyžadujú zdravotnú starostlivosť a dohľad.

UPOZORNENIE: Tachyon Používa iba certifikované ekologické byliny .

tachyon