Tachyonizovaný osobný coccon (kukla) ULTRA – 20-minútový vertikálny integračný meditačný systém

Tachyonizovaný osobný coccon (kukla) ULTRA – 20-minútový vertikálny integračný meditačný systém – Toto je považované za jeden z najcennejších nástrojov Tachyon, aký bol kedy vyvinutý! Ultra meditačná maska ​​a Ultra disky ovplyvňujú fyzické aj nefyzické SOEFy. Ultra Cocoon vás obklopí v trojrozmernom, život vyrovnávajúcom mori Tachyonu. Nové Ultra disky a ultra meditačná maska ​​sú novými výkonnými doplnkami, ktoré završujú tento komplexný osobný transformačný systém Tachyon.

Tachyonizovaný osobný coccon (kukla) ULTRA – 20-minútový vertikálny integračný meditačný systém – Toto je považované za jeden z najcennejších nástrojov Tachyon, aký bol kedy vyvinutý! Ultra meditačná maska ​​a Ultra disky ovplyvňujú fyzické aj nefyzické SOEFy. Ultra Cocoon vás obklopí v trojrozmernom, život vyrovnávajúcom mori Tachyonu. Nové Ultra disky a ultra meditačná maska ​​sú novými výkonnými doplnkami, ktoré završujú tento komplexný osobný transformačný systém Tachyon. Ultra Cocoon sa rýchlo stáva jedným z najobľúbenejších produktov kvôli svojmu hlbokému účinku na celú bytosť.

Pre tých, ktorí to so svojou osobnou premenou myslia vážne. Táto skúsenosť podporuje integráciu fyzických, mentálnych, emocionálnych a duchovných energetických pocitov, čo vedie k upokojeniu a sústredenosti! Nielenže sa cíti skvelo, ale tiež zlepší akýkoľvek liečebný proces, ktorý musí prebiehať na akejkoľvek úrovni vašej bytosti.

Tachyonizovaný Ultra Cocoon obsahuje: 4 Tachyonizované disky Ultra Silica 2 tachyonizované prúžky Cocoon, pozostávajúce z Aero-Fibru obaleného v bavlnených pásoch so suchými zipsami na koncoch pre ľahké pripojenie. Každý prúžok je dlhý šesť stôp a kombinuje sa tak, že vytvára okolo hlavy a trupu dvanásťmetrové vertikálne očko. 1 Tachyonizovaný vankúš na oči 2 bavlnené návleky na nohy, ktoré držia Tachyonizovaný disk Ultra Silica Disk na spodnej časti každej nohy. Poťahy nôh nie sú tachyonizované. 

Použitie:

Najskôr si nájdite pokojné a pohodlné miesto na ležanie. Je užitočné, ak si vyberiete čas a miesto, kde nebudete vyrušovaní. Potom jednoducho postupujte podľa nasledujúcich krokov:

1. Spojte jeden koniec Tachyonizovaného prúžku Cocoon s koncom druhého prúžku a vytvorte jeden dlhý prúžok. Roztiahnite to na posteli, masážnom stole, pohovke alebo na podlahe. Musíte byť v pohodlí. Umiestnite sa tak, aby keď ľahnete, pás Cocoon Strip bežal kolmo na celú dĺžku vašej chrbtice. Vaše nohy budú po oboch stranách spodnej časti prúžku. Nezáleží na tom, či máte fialovú alebo béžovú stranu hore.

2. Do každého vrecka na nohy vložte jeden Tachyonizovaný Ultra Disk. Potom umiestnite jedno vrecko na každú nohu tak, aby boli disky Ultra Disk umiestnené na chodidlách chodidiel.

3. Ďalšie dva tachyonizované disky Ultra položte po stranách, kde vám budú spočívať ruky.

ŠPECIÁLNA POZNÁMKA: Energia prúdi z oboch strán tachyonizovaných ultra diskov, takže sa nemusíte obávať, ktorá strana smeruje k telu.

4. V sede zdvihnite koniec pásky, ktorý je medzi nohami, a zatiaľ čo držíte koniec pásky, ľahnite si. Teraz položte druhý koniec pásky cez hlavu

5. Položte si vankúš na oči na oči a pod prúžok, potom konce spojte dohromady tak, aby prúžok prechádzal po celej dĺžke vašej hlavy a trupu. Prúžok by nemal byť pevne na tvári alebo obmedzovať dýchanie. Teraz položte ruky po stranách na Ultra disky a relaxujte.

6. Keď skončíte, cocoon rozoberte, pomaly vstaňte a doprajte dajte si čas 

Kontraindikácie: Žiadne

tachyon

Starostlivosť o prúžky Cocoon, očné vankúše a vrecká na nohy:

Ručné umývanie jemným mydlom. Jemne prevesiť na sušiak (nepoužívajte práčku alebo sušičku).

Starostlivosť o disky Ultra:

Ultra disky čistite vlhkou špongiou alebo handričkou.